Без выходных 09:00 - 19:00  (032) 295-28-00   (067) 676 54 50 
 

Домажир

Разнообразные туры и экскурсии по Львову и Карпатам -- интересный отдых от туристической агенции Карпаттур. Получите удовольствие, позитивные эмоции и впечатления от путешествий на природе и старинными городами Украины!

Домажир. Туры по Украине

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир є найкращим місцем відпочинку для одноденної подорожі.

Встигніть провести незабутні вихідні із сім'єю допоки не виросли діти.

  • Тип тура

    Групповой
    Экскурсия

Стоимость программы/тура
Под заказ

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК

Домажир є найкращим місцем відпочинку для одноденної подорожі.

Екскурсоводи з радістю поділяться з вами цінною та пізнавальною інформацією про найбільшого хижака у наших Карпатах. Ті, хто спостерігає за ведмедями у ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ Домажир, дуже швидко усвідомлюють, яким було у них життя у тісних клітках. На щастя, для мешканців притулку тортури у минулому. Зараз клишоногі граються у ставку, шукають їжу і дрімають в тіні дерев або просто насолоджуються життям у Притулку.

Тривалість туру: близько 45 хв.

Кількість людей в групі: від 5 до 20 осіб.

ЧУГАЙСТЕР ТУР:

У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ Домажир живе добрий лісовичок Чугайстер. Він знає все про бурих мешканців і навіть більше.

Театралізоване дійство тішить не тільки дітей, а й дорослих. Попередня реєстрація потрібна!

EXCLUSIVE TOUR: Побачити роботу ВЕДМЕЖОГО ПРИТУЛКУ Домажир за лаштунками - можливо! За попереднім запитом ми пропонуємо відвідувачам екскурсії на закриту територію. Ми передаємо враження не тільки від  повсякденної роботи притулку, але й надаємо вам доступ до ведмежої кухні, ветеринарного кабінету, балкону, які недоступні для регулярних відвідувань.

«Лісова школа» - це еко-освітній проект ВЕДМЕЖОГО ПРИТУЛКУ Домажир, метою якого є навчити дітей любити природу. ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир навчає відвідувачів турбуватись про навколишнє середовище та виховує дбайливе ставлення до тварин, включених до Червоної книги України. Проект має вагоме соціальне значення для України і сприяє впровадженню європейських стандартів у сфері збереження біорізноманіття. Ми пропонуємо освітянам провести спільні з нашими фахівцями, уроки за межами школи на природі мальовничого Розточчя, що за 30 хвилин від серця Львова.

Програма “Лісова школа” включає:

1. Інтерактивні уроки в лісовому класі, які будуть проводити наші працівники.

2. Пізнавальну екскурсію навколо лісових вольєрів з ведмедями від наших екскурсоводів.

3. Розваги та ігри на Лісовій галявині.

4. Знайомство із флорою та фауною Розточчя та Червоною книгою України.

Майстер клас з розпису Яворівської іграшки

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир запрошує усіх на пізнавальні майстер-класи з розпису Яворівської іграшки, де кожен зможе розкрити свій творчий потенціал. Тут діти творять свої перші шедеври та отримають незабутні емоції від власної творчості. Головним результатом кожного майстер-класу є іграшка, виготовлена руками дитини і стане доброю пам’яткою про відвідання нашого притулку.

Квести у лабіринті

Природничі квести у лісовому лабіринті розраховані для дітей віком 7 - 10 років. Завдяки цій інтерактивній грі діти отримують ширші знання про природу рідного краю. Це досить цікавий та ефективний спосіб навчити дітей дбайливому ставленню до навколишнього середовища. Пройшовши квест діти отримують сертифікат учасника Лісової школи.

Мотузковий парк

Команда ВЕДМЕЖОГО ПРИТУЛКУ Домажир знає, що не тільки ведмеді люблять гратися але й маленькі відвідувачі нашого Притулку. Мотузковий парк - це територія емоцій. Тут діти зможуть пройти цікавий маршрут, з перешкодами у вигляді хитких сходинок, містків, тунелів та інших дивовижних конструкцій. Мотузковий парк розрахований для дітей віком до 14 років.

Преред відправленням до дому діти зможуть перекусити у кафе на території притулку. А дорогою назад діти поспілкувались про відчуте та побачене під час поїздки. Подорож буде насичена цікавими розмовами та дружньою атмосферою.

Туристическая агенция "Карпаттур"

Сделайте шаг навстречу своей мечте вместе с туристической агенцией "Карпаттур"!

Львов, ул.Княгини Ольги, 5в, оф. 101
  (032) 295-28-00    (067) 676-54-50
  Viber Viber   l-l-larisa   kptour@ukr.net

Мы в сети интернет

Подписаться на рассылку

Подпишитесь и получайте интересные новости в мире туризма.