Без выходных 09:00 - 19:00  (032) 295-28-00   (067) 676 54 50 
 

Козяча ферма Шеврет с. Дмитровичі

Разнообразные туры и экскурсии для детей и выпускников по Украине и в Европу -- интересный отдых от туристической агенции Карпаттур. Подарите своим детя возможность получить удовольствие, позитивные эмоции и впечатления от путешествий на море, природу или старинными городами Украины и Европы!

Козяча ферма Шеврет с. Дмитровичі. Туры для детей

На відстані кількох кілометрів від Львова, сімейна ферма відчиняє Вам свої двері, щоб відкрити любов до природи та тварин. Тут ви можете спробувати натуральні молоко та сири протягом всього року.

 • Тип тура

  Групповой
  Экскурсия

 • Длительность

  2,5 часа

Стоимость программы/тура
Индивидуально 210 ₴/чел

Село Дмитровичі знаходиться в екологічно захищеному регіоні, далеко від будь-якої промисловості та інших джерел забруднення. Це дало можливість розпочати процедуру сертифікації навколишньої території за стандартами «Біо». 

Козині сири.

Культурна спадщина 10 000 років до н.е. жителі Середземномор’я приручили кіз і вже тоді вміли виробляти сир з їхнього молока. Вони високо цінували його за енергетичні якості, а також за простоту виготовлення. Споживання козиних сирів є традиційним для європейської культури. 

Римські завойовники полюбляли посмакувати невеликими шматочками козиного сиру, замаринованого в оливковій олії, разом з виноградом; а також їх намазували на млинці, які солдати брали з собою під час військових походів.

Справжнє багатство впродовж століть Завдяки сприятливому клімату, розведення кіз поширилося по всій Європі. Це дозволяло селянським сім’ям пережити війни і голодні часи, тримаючи одну або кількох кіз.

Свіжі сири добре підходять для приготування салатів та гарячих бутербродів. Вони добре поєднуються з медом або варенням: вишневим, інжировим, апельсиновим, абрикосовим чи айвовим. Добре витримані сири можуть ставати сухими і дуже твердими, ламкими, як пармезан. 

Chevrette («Шеврет») в перекладі з французької значить “кізонька”. Засновниками та власниками ферми є подружжя Віллемів – бельгієць Бернар та українка Марія. Коли у подружжя народилася донька Еліза, ферма отримала на честь дівчинки додаткову назву – «Шеврет» Фромаж д’Еліз.

Ферма спеціалізується не тільки на продукції козиного молока і сиру з нього, але й на розведенні кіз і їх селекції. Також тут розводять велику рогату худоби, овець, птицю, виробляють яблучний сік, вирощують фрукти. Хоч головними мешканцями ферми є кози, яких в господарстві налічується близько 800 особин, тут також можна побачити віслюків, коней, корів, биків, цапів, качок, гусей тощо.

Під час екскурсії фермою, прогуляємося стежками які кози та інші місцеві тварини протоптують кожен день, оглянемо місця їх проживання, побачимо предмети догляду за ними. Діти можуть гратися з тваринками, наприклад, покататися на віслюку. Далі на нас чекає відвідування цеху, де виробляють козині сири за традиціями французьких сироварів. Дізнаємося, як виготовляються різні сорти сирів, скільки часу це триває, від чого залежить смак сиру.

Екскурсія закінчується дегустацією на якій ви зможете скуштувати близько п’ятнадцяти видів сиру і не тільки. Свіжі та добре витримані сири, наприклад, творог, кроттен, бюш, томет, фета, рікота, сігалон, дмитров’єн, том, сир десертний. Вино і козине, якими приємно запивати сир. Згущене козяче молоко, козине м’ясо рієт тощо. Під час дегустації ви зрозумієте, що козяче молоко і те що з нього роблять – це не тільки корисно, але й дуже смачно. Після такого частування про обід уже не думаєш, ця дегустація чудово його замінює.

Дякуючи тому, що сир екологічно чистий та дуже смачний, його везуть до Львова і продають в найбільш престижних ресторанах та магазинах. А тут нам запропонують купити молочну і м’ясну продукцію за гуртовими цінами.

Отож, запрошуємо вас спільно з нами відвідати давнє містечко Судову Вишню та Козину ферму “Шеврет” в селі Дмитровичі.

В стоимость входит

 • Екскурсія
 • Дегустація 24 позицій

Дополнительно оплачивается

 • трансфер

Туристический оператор "Карпаттур"

Сделайте шаг навстречу своей мечте вместе с туристическим оператором "Карпаттур"!

Львов, ул.Княгини Ольги, 5в, оф. 101
  (032) 295-28-00    (067) 676-54-50
  Viber Viber   l-l-larisa   kptour@ukr.net

Мы в сети интернет

Подписаться на рассылку

Подпишитесь и получайте интересные новости в мире туризма.